FungaFix – opinie – forum – efekty – skład

 • by

Głównym materiałem, a także celem tego czteroletniego projektu, jest dokładne sprawdzenie, w jaki sposób różne techniki uprawy w winnicy, a także różne techniki winifikacji w winach białych z 4 chorwackich FungaFix odmian autochtonicznych – Istrii Malvasia, a także Teranu, a także Dalmacji Posip i także Plavac Mali – wpływa na skład związków bioaktywnych forum w winie. Ponieważ opinie każde z białych win o szczególnych właściwościach wpływa na ludzkie zdrowie i dobre samopoczucie oraz zdrowie psychiczne.

FungaFix – forum

Z technik uprawy w winnicy będzie stosowane defoliacja, to znaczy eliminacja mszyc, a także zmniejszenie zwrotu z winorośli poprzez eliminację nadmiernych zbiorów; a także FungaFix metody winifikacji będą obejmować szybką obsługę bez maceracji, krótkotrwałą macerację przed fermentacją, długoterminową macerację po fermentacji, termo-fermentację forum z podgrzewaniem masła, winifikację późnych zbiorów lub efekty suszonych winogron oraz starzenie w drewnianych beczkach.

 1. Są to wszystkie innowacje, które są stosowane przez istryjskich producentów wina (z wyjątkiem mniej popularnych masła do podgrzewania) i opierają się na nich na zdjęciu ich kieliszka wina, ale nie w celu produkcji win o określonych efektach wellness, ale w celu jakościowego stylowania białych win w ramach niektórych wyborów lub ich mieszanin lub mieszanek.
 2. Po skład zakończeniu tej pracy z pewnością będziemy mieli obecnie wiele win na istryjskiej scenie winiarskiej, które będziemy mogli klasyfikować skład opinie efekty zgodnie z wynikami projektu pod kątem ich wpływu na zdrowie i dobre samopoczucie. 102 respondentów.
 3. W winach białych pozyskanych w ten sposób z winogron tej samej FungaFix odmiany z dokładnie tego samego rocznika, obecność substancji fenolowych, które faktycznie zostały ostatnio forum uznane za kluczowe czynniki zdrowotne i zdrowotne żywności, nie tylko w winach czerwonych, ale dodatkowo w oliwie z oliwek, opinie zostanie przetestowany w laboratorium.

FungaFix – opinie

Pachnące związki, witaminy, minerały i związki przeciwutleniające zostaną następnie przetestowane. Wina te z pewnością będą następnie smakowane przez respondentów, w pierwszej efekty fazie opinie projektu, 102 z nich, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, zarówno z Istrii, jak i Primorsko-gororskiego regionu Kotar. 

 • Każdego dnia przez sześć tygodni będą spożywać alkohol w dwóch skład decylitrach projektu, kieliszek FungaFix wina, które otrzymali wraz z posiłkiem, a także nie wolno spożywać innego alkoholu w tym czasie.
 • Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych części badań, a także intrygujące, że każdy respondent wypije tylko jeden rodzaj wina wyprodukowanego w projekcie, a także dlatego, że sześć różnych rodzajów świeżej Malvasii, cztery odmiany młodego Terana i trzy pierwsze zbiory dojrzałej Malvasii, a także Teran, zostały wygenerowane z pierwszych 2 zbiorów pracy, do tej pory ocenianych jest forum 16 różnych rodzajów kieliszków wina.
 • Badanie efekty składało się z zespołu kontrolnego badanych, którzy nie spożywali białego wina, a jedynie wodę. Aby FungaFix nie opinie wpływać na wyniki badania, zupełnie nowe tematy z pewnością zostaną uwzględnione w nowych fazach.
 • Kierownik zadania, Sanja Radeka, powiedział nam, że kryteria dotyczące odporności na alkohol zostały pominięte w kryteriach dotyczących kieliszka wina biorącego udział w badaniu, w związku z czym starano się, skład aby wszystkie rodzaje wina produkowane różnymi technologiami w ramach tego zadania miały ten sam poziom alkoholu , 12,5 procent, z wyjątkiem wina z suszonych winogron, które są nieco mocniejsze, a także zawierają 14 procent alkoholu.

FungaFix – efekty

Jeśli chodzi o techniki winifikacji, do tej pory malvasia była przetwarzana bez maceracji, maceracji jednego dnia, maceracji 21 dni w barrique i obchodzenia się z wysuszonymi winogronami z konserwacją barrique, FungaFix podczas gdy teran używał maceracji przez 21 dni i termminifikacji ( ogrzewanie domu) forum z maceracją przez efekty 10 dni, a następnie utrzymywane w barrique. W kolejnych etapach niektóre kryteria zostaną również przedłużone eksperymentalnie, na przykład dla jednej maceracji trwającej nawet 42 dni.

Zazwyczaj uważa się i rozsądnie można założyć, że dłuższe maceracje prowadzą do większego udziału polifenoli i różnych innych substancji bioaktywnych w białym winie, z tego powodu macerowane wina czerwone skład są zdrowsze niż macerowane, jednak w takich zadaniach klinicznych nie ma przestrzeń na domniemania: każda opinie drobiazg zostanie FungaFix odpowiednio zmierzona i określona, więc na dłuższą metę będziemy w stanie rozpoznać, co to jest,

 • Podczas tego badania pacjenci z pewnością będą regularnie śledzeni dosłownie pod kątem specyfikacji zdrowia i dobrego samopoczucia, takich jak wysokie ciśnienie krwi, poziom glukozy we krwi, cholesterol, a także efekty hormon szczęścia (endorfiny, serotonina i dopamina).
 • Uzyskane wyniki muszą pokazać, czy czerwone wino jest rzeczywiście zdrowe i zrównoważone, o czym często się myśli, oczywiście jeśli jest spożywane z umiarem.
 • Podczas przygotowywania projektu tego rodzaju FungaFix badania przesiewowe na ludziach musiały również przejść proces autoryzacji przez komisję etyczną KBC Rijeka.

FungaFix – skład

Kierownik pracy Sanja Radeka z Instytutu Poreč mówi nam, że w rozmowach z towarzyszami z KBC Rijeka zastanawiali się, czy przepisać, które jedzenie zjeść przy lampce wina, ale było  forum opakowane, opinie że powinno to mieć tak niewielki wpływ na normalne zachowania uczestników, więc pozostawiono to przy każdym projekcie wina, który jedzą, niezależnie od tego, czego pragną,

Po raz pierwszy w naszej historii naukowej ta wyjątkowa praca Instytutu Poreča ma na celu połączenie kieliszka wina oraz zdrowia fizycznego i psychofizycznego człowieka i chociaż takie badania naukowe są powszechne na naszej planecie, jest to znaczące ze względu na fakt, że obejmuje miejscowe chorwackie selekcje po raz pierwszy. W ciągu pierwszych 2 lat efekty badania z pewnością zostaną przeprowadzone na Teranie i Malvasii, a także w ciągu następnych skład 2 lat za pośrednictwem kompanów Split na Posip, a także Plavac Mali. Urządzenia

 1. Ten projekt w rzeczywistości dodatkowo przyniósł korzystny remont sprzętu do Instytutu Poreč, biorąc pod uwagę, że 16 funduszy ze stali nierdzewnej do winifikacji zostało zakupionych ze środków projektu, 6 z nich z narzędziami chłodzącymi, dzięki czemu można je przeprowadzić w tzw.
 2. krio-maceracja, a następnie 6 beczek barrique, narzędzia informatyczne dla laboratorium opinie analizy sensorycznej, a także sprzęt laboratorium chemicznego.
 3. Ogólna forum wartość urządzeń nabytych do tego zadania, które z pewnością pozostaną w Instytucie dla różnych innych celów w przyszłości, wynosi 583 000 HRK, a skład zadanie z pewnością zatrudni trzech forum młodych naukowców, którzy dodatkowo zostaną efekty sfinansowani z funduszy pracy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *