Variconis – efekty – dawkowanie – skład – cena

 • by

Gdy punkty nie są prawidłowe, narkotyki mogą naprawić nasze romantyczne życie Czy jesteśmy przygotowani na prawdziwe mikstury miłosne? Książka Love is the Medicine omawia wpływ efekty tabletek na wszystko, od popadania w głębsze szaleństwo po separację WELLNESS 12 lutego 2020 r Lilian Anekwe Natalia Gdovskaia / EyeEm / Getty Images Miłość jest narkotykiem: chemiczna przyszłość naszych związków Brian D. Earp, a także Julian Savulescu Manchester University Press. JEŚLI tablet może sprawić, że zakochasz się głębiej, a także zmienisz swoje czarujące relacje, czy na pewno byś to wziął? A jeśli lekarz miałby Variconis możliwość przepisania leku przeciw miłości, aby pomóc w bezproblemowym dawkowanie zerwaniu, a także cena uniknąć efekty skład potencjalnego cierpienia, czy doradziłbyś swojemu towarzyszowi przeprowadzenie konsultacji?

Variconis – efekty

Dla Briana D. Earpa i Juliana Savulescu , którzy przedstawiają te pytania w Miłości, jest Lekarstwem, nie są to tylko kwestie teoretyczne czy filozoficzne. Obecnie istnieją narkotyki, zarówno niezgodne Variconis z prawem, jak i zgodne z prawem, które mogą zmienić nasze zdanie, a także środki, które myślimy o miłości, seksie, a także efekty związkach.„Każdy z tych leków na miłość istnieje teraz. Inne muszą jeszcze zostać wyprodukowane”, tworzą. W związku z tym, że więcej cena dawkowanie nie jest zapytanie o możemy wykorzystać chemikalia zarządzać nasze odczucia, jednak powinniśmy my .

 • Daje to Earpowi, badaczowi poznawczemu, a także Savulescu , lekarzowi, który stał Variconis się teoretykiem, zakres, w którym można celowo intrygować obawy o poruszenie sporu. Czas wyobrazić sobie glob, w którym możemy chemicznie zmieniać odczucia, jak twierdzą.
 • W wywiadzie dla New Researcher Savulescu powiedział, że promował taki efekty spór, odkąd zainteresował się nim, gdy partnerstwo zakończyło się po 15 latach; Earp skład twierdzi, że jego inspiracją jest uzyskanie poza dawkowanie nostalgicznym cena „poczuciem, że miłość jest tą bezcielesną rzeczą, która ma miejsce w sercu”.

Variconis – dawkowanie

„ Najprawdopodobniej najprawdopodobniej mamy możliwość zrobienia czegoś dotyczącego miłości, Variconis co przekształca zestaw selekcji przed nami”, stwierdza Earp. „Możemy już po prostu wzruszyć ramionami i również state– miłość jest po prostu coś, co dzieje się z tobą. Uznała, że istnieje mosting może być i też jakoś aktualnie są aktywne kroki, efekty które możemy podjąć, aby kształtować kurs Matki romantyczne życie, kiedy masz do wyboru wybór, cena zaprzestanie pracy nad dawkowanie skład zaangażowaniem nie jest wyborem. ”

 1. W przewodniku autorzy dokładnie informują, w jaki sposób konwencjonalne leki, takie jak leki przeciwdepresyjne, mogą powodować działania niepożądane zmieniające libido, które mogą wpływać na relacje.
 2. „Mamy doskonałe czynniki akademickie, a także wzmacniamy czynniki empiryczne, aby sądzić, Variconis że leki te przyjmują naszą romantyczną neurochemię”, mówi Earp.
 3. „Mają te skutki, niezależnie od tego, czy je mierzymy, czy nie. To, co na pewno byłoby efekty absurdalne, na pewno nie polegałoby na zrozumieniu skutków leków, z których obecnie korzystamy – [leki, które są dopuszczone i postrzegane jako leki] „. Przewodnik nie ignoruje możliwego szumu wokół tematu.
 4. Jako przykład, wydaje się, że należy zwrócić uwagę na wiele przypadków badań, w których wytworzono tak zwany „hormon miłosny” oksytocynę – cząstkę wytwarzaną przez Variconis podwzgórze, która działa na umysł, a także przyczynia się do wiązania, cena ciąży i seksu.
 5. Jak dawkowanie mówią Earp i Savulescu, nadal należy zachować zdrowy i zrównoważony sceptycyzm co do wyników aerozoli do nosa oksytocyny : efekty piszą, że wyniki badań nad ich zdolnością do zacieśniania relacji należy przyjmować za pomocą skład „ziarenka soli”.

Variconis – skład

Jednak sceptycyzm można by wziąć pod uwagę, gdyby istniały jeszcze bardziej obszerne badania nad wpływem leków na nasze połączenia, twierdzą autorzy. „Jest to martwy punkt w zachodniej medycynie: skłonność do przeoczania społecznych skutków interwencji opartych na narkotykach”, tworzą. „To szkoda, że ​​nie wiemy więcej na temat wyników tych leków (słabych lub doskonałych) w naszej romantycznej współpracy”. Autorzy stwierdzają, że nie musi to ograniczać cena się dawkowanie do chemikaliów, które modyfikują nasze „partnerstwo”. Sprawdzają potencjał „leków anty-miłosnych” do stłumienia efekty uczuć, Variconis takich jak zazdrość, a także leków, które mogą pomóc zerwać przywiązanie osoby krzywdzonej do jej sprawcy.

 1. „Istnieją już narkotyki, zgodne z prawem, a także niezgodne z prawem, skład które mogą zmienić sposób, w jaki myślimy o miłości, seksie i związkach”. Leki mogą dodatkowo tłumić libidos.
 2. Miłość to lekarstwo próbuje rozwiązać znacznie bardziej kontrowersyjne pytania, takie jak to, czy musimy pozwolić na stosowanie takich leków, aby ograniczyć to, co społeczeństwo Variconis może postrzegać jako tabu lub dewiacyjne libidos, a nawet cena uzależnienia od pornografii internetowej.
 3. Dowiadujemy się również o rosnącym wykorzystaniu substancji kontrolowanych, takich jak MDMA i psilocybina, jako środek pomagający osobom mającym problemy z partnerstwem.
 4. Psilocybina, substancja psychoaktywna w dawkowanie magicznych grzybach, jest odkrywana pod ścisłą kontrolą i nadzorem psychiatrów, skład wraz z innymi terapiami, dla osób z zespołem stresu pourazowego, efekty które mogą być podstawową przyczyną niepowodzenia związku.

Variconis – cena

Istnieje również zalecenie z badań przeprowadzonych na myszach komputerowych, że MDMA, znany również jako euforia, może pomóc w łagodzeniu niepokoju społecznego Variconis u osób z autyzmem.„Nie mówimy o chemicznej utopii, w której wszyscy próbują dowolnych leków” – mówi Savulescu . Mówi jednak, że żadna osoba nie powinna uzyskać diagnozy, aby uzyskać zgodę na leki miłosne na funkcje lecznicze. „Nie musimy nazywać ich lekami rekreacyjnymi lub efekty medycznymi” – mówi Savulescu . „Możemy wprowadzić trzecią grupę. Musimy zidentyfikować osoby, cena dla których z pewnością byłyby autentycznymi wzmacniaczami dobrostanu, a nie kulami, a nie zamiennikami do obsługi głębokich zapytań w ich życiu, a jednak osobami, dla których naprawdę poprawiłyby swoje życie. „.

 • Ale to sugerowałoby zerwanie bez społecznej różnicy między narkotykami nielegalnymi a legalnymi.
 • „Wszystko, co jest po prostu chemikaliami, a także to, czy zdecydowaliśmy się nazywać to lekiem, czy nie, jest w większości Variconis społecznym i wartym wyboru”, twierdzi Earp.
 • Pisarze twierdzą, skład że nie rozpoznają, cena czy społeczeństwo jest gotowe na tę dawkowanie skład nową technikę, aby rozpocząć zupełnie nowe partnerstwo z lekami jako chemicznymi wzmacniaczami miłości.
 • A cena jednak bardziej niż chętnie dobierają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *